Silikonové formy a raznice figurální

 V této nové kategorii nabízíme našim zákazníkům silikonové formy a raznice pro odlévání a ražení figurálních motivů. V nabídce je několik typů silikonových forem/raznic a nabídka se bude dále rozšiřovat o další motivy.  Většina produktů v této kategorii jsou formy, ale na přání zákazníka je možné dodat stejné motivy i jako raznice s úchytem. Cena je stejná jako u modelů forem, pouze u objednávky uveďte že máte zájem o raznici. 


Porovnání výrobku (0)


Silikonová forma busta Dr.E. Beneš

Silikonová forma busta Dr.E. Beneš

Pružná forma pro odlévání figurálního motivu prezident Dr. E.BenešRozměry formy: 195 x 125 mmPočet segmentů ve formě: 1 ks Materiál: SilikonTloušťka finálního výrobku: cca 18 mmHmotnost form..

850 Kč

Silikonová forma busta Jan Masaryk

Silikonová forma busta Jan Masaryk

Pružná forma pro odlévání figurálního motivu prezident Jan MasarykRozměry formy: 195 x 125 mmPočet segmentů ve formě: 1 ks Materiál: SilikonTloušťka finálního výrobku: cca 18 mmHmotnost form..

850 Kč

Silikonová forma busta TGM

Silikonová forma busta TGM

Pružná forma pro odlévání figurálního motivu prezident T.G.MasarykRozměry formy: 195 x 125 mmPočet segmentů ve formě: 1 ks Materiál: SilikonTloušťka finálního výrobku: cca 18 mmHmotnost form..

850 Kč

Silikonová forma Mimoň

Silikonová forma Mimoň

Pružná forma pro odlévání figurálního motivuRozměry formy: 370 x 260 mmPočet segmentů ve formě: 1 ks Rozměry segmentu: 250 mm (výška)Materiál: SilikonTloušťka finálního výrobku: cca 20 mmHmo..

1 490 Kč

Silikonová forma půllitr

Silikonová forma půllitr

Pružná forma pro odlévání figurálního motivuRozměry formy: 325 x 260 mmPočet segmentů ve formě: 1 ks Rozměry segmentu: 295 mm (výška)Materiál: SilikonTloušťka finálního výrobku: cca 20 mmHmo..

1 119 Kč

Zobrazuji 1 až 5 z 5 (celkem stran 1)